383LX123M063A052
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
383LX123M063A052
JLCPCB Part #
C6387289
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 50mm 63V ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS