80MXC3300MEFCSN30X35
MFR.Part #
80MXC3300MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1606130
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.64A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS