80MXG3300MEFCSN30X30
MFR.Part #
80MXG3300MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1586095
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.64A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 3300uF 80V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS