10ZLH3900MEFC12.5X25
MFR.Part #
10ZLH3900MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C2940717
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 25mm 3900uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS