25LSQ82000MEFC51X83
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25LSQ82000MEFC51X83
JLCPCB Part #
C1615712
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8A@10kHz 21.8mm 25V 3000hrs@85℃ 51mm 82000uF 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS