450USC270MEFCSN30X35
MFR.Part #
450USC270MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C6688834
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.89A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS