80MXC2200MEFCSN22X45
MFR.Part #
80MXC2200MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1603377
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 80V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS