400MXK220MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXK220MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1582511
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS