80MXC2200MEFCSN22X40
MFR.Part #
80MXC2200MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C3722962
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 80V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS