420CXW100MEFR16X31.5
MFR.Part #
420CXW100MEFR16X31.5
JLCPCB Part #
C397877
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 31.5mm 420V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS