220VXH470MEFC22X35
MFR.Part #
220VXH470MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1606165
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 220V 22mm 35mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS