450MXK330MEFCSN30X30
MFR.Part #
450MXK330MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C489113
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS