180MXC470MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180MXC470MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602821
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 180V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 470uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS