35MXG15000MEFCSN30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35MXG15000MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1582120
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.72A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS