100YXH15MEFCTA6.3X11
MFR.Part #
100YXH15MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C1668830
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 15uF 1Ω 5000hrs@105℃ 52.92mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS