25PX4700MEFCGC16X25
MFR.Part #
25PX4700MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1601152
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS