100YXH27MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
100YXH27MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C5110658
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 109.2mA@120Hz 11.5mm 27uF 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS