200SXC560MEFCSN30X30
MFR.Part #
200SXC560MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1604348
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 30mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS