LKS1J122MESZ
MFR.Part #
LKS1J122MESZ
JLCPCB Part #
C1603635
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 22mm 63V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS