420MXG560MEFCSN35X45
MFR.Part #
420MXG560MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1613201
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS