LAK2D470MELZ20
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAK2D470MELZ20
JLCPCB Part #
C3721858
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 22mm 350mA@120Hz 47uF ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS