100LSQ27000MEFC64X99
MFR.Part #
100LSQ27000MEFC64X99
JLCPCB Part #
C3812650
Package
Bolt,D64xL99mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11A@120Hz 27000uF 28.2mm 3000hrs@85℃ 64mm 99mm ±20% Bolt,D64xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS