50ZLH820MEFCG412.5X35
MFR.Part #
50ZLH820MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C700847
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 35mm 50V 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS