50ZLH820MEFC12.5X35
MFR.Part #
50ZLH820MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C5115375
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.776A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 35mm 50V 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS