420MXG680MEFCSN35X50
MFR.Part #
420MXG680MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1137077
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.39A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS