450MXK220MEFCSN22X40
MFR.Part #
450MXK220MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1581225
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS