50YXG2200MEFCGC18X35.5
MFR.Part #
50YXG2200MEFCGC18X35.5
JLCPCB Part #
C1601058
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 17mΩ 18mm 2.576A@120Hz 2200uF 35.5mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS