450HFG1200MBN45X70
MFR.Part #
450HFG1200MBN45X70
JLCPCB Part #
C1590426
Package
Plugin,D45xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 22.5mm 4.59A@120Hz 450V 45mm 5000hrs@105℃ 70mm ±20% 插件,D45xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS