16PX4700MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16PX4700MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596700
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.65A@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 25mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS