250VXG470MEFCSN30X25
MFR.Part #
250VXG470MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1605233
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.55A@120Hz 10mm 250V 25mm 30mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS