450MXG390MEFCSN35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXG390MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C108857
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS