475MXH180MEFCSN22X50
MFR.Part #
475MXH180MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1589930
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 475V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS