50YXF6R8MTA5X11
MFR.Part #
50YXF6R8MTA5X11
JLCPCB Part #
C5115316
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS