35MXG4700MEFCSN25X25
MFR.Part #
35MXG4700MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1590349
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 35V 4700uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS