180VXR1800MEFC35X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180VXR1800MEFC35X45
JLCPCB Part #
C1607747
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 180V 2.7A@120Hz 35mm 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS