50USC6800MEFCSN25X35
MFR.Part #
50USC6800MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1605049
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.94A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS