80VXG1500MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80VXG1500MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604839
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.74A@120Hz 10mm 1500uF 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS