LGU1H472MELA
MFR.Part #
LGU1H472MELA
JLCPCB Part #
C1583186
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.61A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS