400LSQ3300MNB64X119
MFR.Part #
400LSQ3300MNB64X119
JLCPCB Part #
C1586116
Package
Bolt,D64xL119mm
Description
-25℃~+85℃ 11.21A@10kHz 119mm 28.2mm 3000hrs@85℃ 3300uF 400V 64mm ±20% 螺栓,D64xL119mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS