50USC6800MEFCSN22X45
MFR.Part #
50USC6800MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1590168
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.94A@120Hz 3000hrs@85℃ 45mm 50V 6800uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS