50USC6800MEFCSN22X50
MFR.Part #
50USC6800MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C6092835
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 50V 50mm 6800uF ±20% Plugin,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS