450LXW39MEFR14.5X20
MFR.Part #
450LXW39MEFR14.5X20
JLCPCB Part #
C5115165
Package
Plugin,D14.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14.5mm 20mm 390mA@120Hz 39uF 450V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS