250VXR1000MEFC30X50
MFR.Part #
250VXR1000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1608769
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 250V 3.3A@10kHz 30mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS