500MXG120MEFCSN22X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500MXG120MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1137034
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 500V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS