SLPX223M016A9P3
MFR.Part #
SLPX223M016A9P3
JLCPCB Part #
C5754356
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 22000uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 4.52A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS