63MXC1800MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63MXC1800MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603559
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.58A@120Hz 10mm 1800uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS