50USC3300MEFCSN20X35
MFR.Part #
50USC3300MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1601829
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.7715A@10kHz 20mm 3000hrs@85℃ 3300uF 35mm 50V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS