80USC3300MEFCSN25X35
MFR.Part #
80USC3300MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1604978
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS