450HXG100MEFCSN20X35
MFR.Part #
450HXG100MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C3725132
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.23A@120Hz 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS