400WA68MEFCGC18X25
MFR.Part #
400WA68MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1599969
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 25mm 400V 455mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS